Vybrané recenze

Vybíráme pro vás nejzajímavější recenze od ostatních čtenářů. Pokud se zajímáte o knihy z určitého oboru, můžete si je vyfiltrovat pomocí kategorií v levém sloupci.

Babičce s láskou

KOPŘIVOVÁ Monika

Detail knihy Babičce s láskou

Krásný dárek pro babičku

Katka P. 7. 12. 2017

Na tuto moc hezkou knížku jsem narazila teprve před týdnem a hned mi padla do oka. Jsou v ní věty, které když doplníte, vykouzlí Vaší babičce úsměv na rtech a zahřejí ji u srdce. Navíc je moc pěkně ilustrovaná a má velký prostor pro Vaše vlastní tvoření s dětmi, lepení, kreslení,či fotky. Sama doufám, že takovou knížku jako babička jednou dostanu.

Kalendář 2018 - Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu

KOPŘIVOVÁ Monika

Detail knihy Kalendář 2018 - Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu

Hezký tip na vánoční dárek pro prarodiče

Katka P. 7. 12. 2017

Tento kalendář mohu všem doporučit. Každý rok jsme babičkám a dědům dávali pod stromeček typický kalendář s fotkami dělaný na zakázku. Tento kalendář je výborný a moc hezký způsob, jak prarodiče obdarovat. Obsahuje spoustu místa a prostoru pro vlastní tvoření Vás a dětí, je zde například celá stránka pro napsání vlastního věnování, na každý měsíc listy, na které můžou děti kreslit nebo tam můžete spolu lepit přiložené nálepky či fotografie. V kalendáři jsou i nápady na to, co mohou děti v jednotlivých měsících kreslit, a spousta zajímavých tipů na společné aktivity prarodičů a vnoučat. S dcerou jsme si společné tvoření moc užily, teď se už těšíme na reakce.

Žena v okně

FINN A. J.

Detail knihy Žena v okně

Žena v okně neuchvátí, ale ani neurazí

Alexandra Frendlová 6. 12. 2017

Začátek byl poněkud vleklý, ale trochu si myslím, že to tak mělo být. Několik prvních kapitol je napsáno tak zvláštně tajemně, aby ty další mohly přijít se šokujícím odhalením a děj pak mohl dostat větší spád. Kniha byla celkem čtivá, druhá polovina byla vážně napínavá. Závěr byl super akční, ale nebyl pro mě zas tak šokující, během čtení mě několikrát napadlo, že by to právě takto mohlo skončit. Ale nejsem zklamaná, bylo to fajn počtení.

Příběhy obyčejného uzdravení

HNÍZDIL Jan

Detail knihy Příběhy obyčejného uzdravení

Chvála

Jitka Tylová 5. 12. 2017 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Panu doktorovi moc fandím. Knížka je pro všechny, kteří nevěří kouzelným pilulkám na všechny bolístky, ale chtějí na sobě zapracovat. Knížka mi pomohla a posílila!

Víš, co má v plínce myš?

GENECHTEN Guido van

Detail knihy Víš, co má v plínce myš?

Plínečka už pro mě není

Zbyněk Stránský 5. 12. 2017 5

Krásná a propracovaná dětská knížka. Na několika pěkně ilustrovaných stranách popisuje, co to v plínce mají zvířátka. Vede děti k používání nočníku. Vhodné jako dárek pro spřátelené mladé rodiny se smyslem pro humor.

Kulinárium

POHLREICH Zdeněk

Detail knihy Kulinárium

Skvělá kuchařka

Marie Hamáková 3. 12. 2017 5

Z knížky jsem nadšená. Jediné, co bych ji vytkla, jsou dlouhé texty. Vždy mi trvá, než se přesvědčím je číst. Je to hodně ukecaná kuchařka, ale je to nutnost pro vysvětlení veškeré teorie. Vřele doporučuji. Pevná vazba je pecková.

Deník Dity P.

PECHÁČKOVÁ Dita

Detail knihy Deník Dity P.

Prvotina od Dity P.

Marie Hamáková 3. 12. 2017 4

Recept na krupičkovou kaši mě pobavil. Měkké desky se hned rozpadly. Jinak co se týče receptů, fotek a příběhů, moc se mi to vše líbí. Ráda podle kuchařky vařím. Vřele doporučuji.

Deník Dity P. 2

PECHÁČKOVÁ Dita

Detail knihy Deník Dity P. 2

Kuchařka od Dity P.

Marie Hamáková 3. 12. 2017 4

Jediné, co můžu knize vytknout, je měkká vazba, která se hned rozpadla. Recepty jsou jinak skvělé. Obrázky a životní příběhy jsou plus. Fotky jídel a popisky jsou skvělé. Ráda podle ni vařím.

Cukroví podle vyzkoušených receptů

DOLEŽALOVÁ Anna

Detail knihy Cukroví podle vyzkoušených receptů

Skvělé recepty na vánoční cukroví

Marie Hamáková 3. 12. 2017 4

Knížka se mi moc líbí. Jediné, co bych ji vytkla je, že u každého receptu není fotka, případně alespoň popisky u fotek, ke kterému receptu patří. Občas se mi nedaří rozluštit. Jinak chuťově je cukroví výtečné.

Most do Palerma

HOLUB Miloš

Detail knihy Most do Palerma

Slzy od smíchu

Karolina Kociánová 30. 11. 2017

Zajímavý příběh, vtipný, několikrát mi slzely oči od smíchu. Pamětníci při tom zavzpomínají na svoje první cestování za hranice a věřím, že mnozí se s ním ztotožní. :-D Ti, co nezažili, budou rádi, že mohou cestovat snadno a kamkoliv.

USA 1:4 000 000

autor neuveden

Detail knihy USA 1:4 000 000

Zajímavá mapa velké části světa

Jan Bartoš 28. 11. 2017 5

V nabídce e-shopu se objevilo několik cestovních map německého vydavatelství KUNTH za poměrně dobrou cenu, nakonec jsem se nechal zlákat titulem USA. Kromě zvědavosti na obsah a provedení byl důvod k pořízení mapy i ten, že často řeším otázku, kde přesně se dané město nachází, jak je daleko třeba z Chicaga do Detroitu, co všechno je na západním pobřeží, kudy přesně vede Route 66, atd. A na to a mnoho dalšího mi odpoví tato pěkná rozkládací mapa, která má i hodnotný rub s plány měst a rejstříkem. Rozložená mapa potřebuje kus prostoru nejlépe na velkém stole, její obsah je dost dobrý, protože obsahuje asi vše, co se v daném měřítku (1 cm = 40 km) zobrazit dá. Bonusem je i zobrazení velké části Kanady, Mexika, Kuba a další. Je otázka, kolik map většího měřítka by na pokrytí USA bylo třeba, v nabídce se objevily i další zajímavé tituly.

Tajemství šumavských vod III.

HALLER Marita

Detail knihy Tajemství šumavských vod III.

Důstojné dovršení trilogie o šumavských vodách

Jan Bartoš 28. 11. 2017 5

Plzeňské vydavatelství Starý most prakticky vždycky chválím, protože se svou regionální tvorbou úspěšně trefují do oblastí mých zájmů. Třetí díl povídání o šumavských vodách se zaměřuje hlavně na slatě a jezera, tentokrát i na bavorskou část Šumavy. Samozřejmě, že jako vždy doprovázejí jednotlivé vodoteče ukázky ze starých průvodců a všelijaké historky s lokalitami spojené. Podstatné místo mají připomenutí významných míst, často i zaniklých, které se u vodních prostor nacházejí. Barevné fotografie a popisy, jak se k uvedeným místům dostat, přímo svádějí k návštěvám. K této knize lze jen dodat, že kvalitně završuje popis šumavských vod, ale snad není posledním dílem o Šumavě a její přírodě. Doufám, že vydavatelství plánuje i něco o šumavské flóře a fauně, možná i o dalším, schopné autory na to určitě má. Takže se budu těšit, co přinese rok 2018.

Relikvie

CHILD Lincoln, PRESTON Douglas

Detail knihy Relikvie

Pendergast

Michaela 28. 11. 2017 5

Série s Pendergastem mě naprosto dostala. Vynikající autoři, skvěle propracovaný děj, barvitě popisované situace.

Poslední aristokratka

BOČEK Evžen

Detail knihy Poslední aristokratka

Inteligentní zábava

Lucie Gregorová 24. 11. 2017

Je to krásné oddechové čtení, smála jsem se od začátku do konce.

Příběhy obyčejného uzdravení

HNÍZDIL Jan

Detail knihy Příběhy obyčejného uzdravení

Pan doktor Hnízdil opět nezklamal

Iva Nevímová 23. 11. 2017 5

Knížka je skvělá pro svůj obsah, mám ráda laskavý přístup pana doktora, líbí se mi jeho skutečný zájem o pacienty a snahu jim opravdu pomoci - uzdravit je. Těžké říci, která jeho knížka je nejlepší.

Najděte si svého marťana

HERMAN Marek

Detail knihy Najděte si svého marťana

Vrátka k sobě

Eliška Kuchařová 23. 11. 2017 5

Text knihy nenásilným až dětsky naivním způsobem seznamuje s poznatky z oblasti psychologie, psychoterapie a pedagogiky. Je to nějaká osnova jednotlivých kroků, kterými se člověk může přiblížit sám sobě. Moc se mi líbila, budu se k ní vracet.

Motorismus v srdci Evropy

KRÁL Zdeněk

Detail knihy Motorismus v srdci Evropy

Motorismus v srdci Evropy

František Čítek 22. 11. 2017 5

Tato kniha je opravdu velice poutavá a její obsah mě velice překvapil. Takových knih se moc neprodává. Opravdu skvostná kniha.

Tatínku, ta se ti povedla

SVĚRÁK Zdeněk

Detail knihy Tatínku, ta se ti povedla

Hezká kniha pro čtení dětem

Jana B. 22. 11. 2017 5

Kniha se moc dobře čte, je vtipná a naší pětileté dceři se moc líbí.

Prague exclusive

FRANK Miroslav

Detail knihy Prague exclusive

Úžasný dárek!

Miluše Otradovcová Krajníková 21. 11. 2017 5

Kniha je nádherná, krásné snímky, papír a celkové zpracování. Už se těším na reakci obdarovaného!

Dinosauři - Zvuková knížka

autor neuveden

Detail knihy Dinosauři - Zvuková knížka

Názor na knihu Dinozvuková knížka

Alena Holubová 18. 11. 2017 5

Dobrý den, knížku jsem objednala pro svého tříletého vnuka, protože i v tomto věku ho tito pradávní obři zaujali. Knihu jsem ihned vyzkoušela a musím přiznat, že se mi velmi líbila jak ilustracemi tak i pro dítě zábavnou představou, kdy a jak tato zvířata žila. Za mne palec nahoru. Děkuji a přeji příjemný den. Holubová A.

Mapa německé gramatiky

HLAVATÁ Anna, LOHR Kurt, SOJÁK Stanislav

Detail knihy Mapa německé gramatiky

Mapa německé gramatiky

Eliška Mišáková 16. 11. 2017 5

Mapu gramatiky znám, jsem s ní spokojená.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 107 >


Kategorie

+ dalších 267 kategorií

Autoři

+ dalších 1571 autorů

Další

Staré noty
nepatří do sběru!

Vykupujeme antikvární
hudebniny.

Knižní novinky e-mailem

60 prodejen po celé České republice,

ve kterých si můžete vyzvednout knihy z našeho e-shopu


Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.