Podmínky výprodeje

Jaké knihy jsou nabízeny ve výprodeji?

Jedná se o publikace, které najdete běžně v prodeji, jen mají malé mechanické poškození (naražené nebo poškrábané desky atd.) způsobené při manipulaci. Na tato poškození se vztahuje poskytovaná sleva, která je u každého titulu individuální podle míry poškození. Textová část knih není poškozena, stránky jsou kompletní a vazba je také v pořádku. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob, proto je počet nabízených výtisků omezen.

Dále v tomto oddělení nabízíme jednotlivé kusy knih z dávno rozebraných nákladů, které již běžně v knihkupectvích nenajdete. Existuje mnoho knih, které potěší a zaujme bez ohledu na starší rok vydání.

Vzhledem k poškození či opotřebení knih, které je vždy uvedené v popisu, nelze na tyto tituly uplatňovat reklamaci.

Přináší tato nabídka nějaké výhody?

Samozřejmě! V prvé řadě knihy zakoupíte za výhodnou cenu, která je podstatně nižší než u titulů bezvadných. U většiny knih je nejdůležitější obsah, který je v tomto případě v pořádku. Pro někoho kdo si do knih dělá poznámky, nebo publikace neustále nosí u sebe, to je ideální tip, jak nakoupit běžný titul za nejlepší cenu.

Můžete zde objevit i starší nepoškozené tituly, které jste marně zkoušeli sehnat, jelikož byl celý náklad již před lety rozebrán.

Výprodejová kniha jako dárek?

Publikace v této nabídce jsou spíše vhodné pro běžné čtení nebo studium. Pokud chcete někoho knihou obdarovat, doporučujeme raději navštívit oddělení „Knihy” v našem eshopu.


Staré noty
nepatří do sběru!

Vykupujeme antikvární
hudebniny.

Recenze

Všechny recenze

59 prodejen po celé České republice,

ve kterých si můžete vyzvednout knihy z našeho e-shopu


Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.