Hunger Games - komplet

COLLINSOVÁ Suzanne

Info:
Fragment, 2012 (takto 1.) - váz., 680 str.
Z angl. přel. Z. Dušek
EAN:
9788025314746
ISBN:
978-80-253-1474-6

Hodnocení:

★ ★ ★ ★ ★ 9 hodnocení Hunger Games - komplet 5

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger games začínají... V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Do hry však vstupuje šestnáctiletá Katniss, která se nehodlá podřídit... Překvapivé výsledky zápasu povzbudí obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé? Souborné vydání světového bestselleru.

Hunger Games - komplet

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Tento titul aktuálně
není v nabídce.

Další knihy autora COLLINSOVÁ Suzanne (7)

Další knihy z kategorie Pro děti a mládež (14497)

Recenze produktu Hunger Games - komplet

Četli jste tuto knihu? Napište k ní vlastní recenzi!

Napsat recenzi
Hunger Games - komplet 5

Komplet Hladových her

Iveta Novotná 2015-07-18 18. 7. 2015 ★ ★ ★ ★ ★

Knihu jsem objednávala s tím, že mě velice zajímalo, jak vše dopadne a zaujal mě i koncept tří knih v jedné. Viděla jsem již všechny tři dosud natočené filmy, takže už jsem věděla, o co v knize jde, znala jsem dějovou linii, avšak já jsem čtenář, kterého zajímají i veškeré detaily, které mohou mít na příběh vliv. Pustila jsem se tedy do čtení hned, jak jsem si knihu vyzvedla, a s každou přečtenou stranou jsem se děsila toho, jak rychle se blíží konec, ale přesto jsem se nemohla odtrhnout. Kniha mě naprosto nadchla, čtenář může pozorovat, jak se všechny postavy vyvíjí a směřují k překvapivému konci. Za sebe mohu jednoznačně doporučit. Tento komplet navíc poskytuje čtenáři větší komfort - pokud se chce k některé pasáži vrátit, nemusí knihu odkládat a hledat jinou, ale jednoduše přelistuje.

Hunger Games - komplet 5

Trilogie Hunger Games

Radka 2014-01-01 1. 1. 2014 ★ ★ ★ ★ ★

Tuto knihu jsem kupovala jako dárek. Plastová holografická obálka se mi zdála poněkud kýčovitá , nicméně obdarovaná je ve věku, kdy je právě takovým provedením nadšená :). Všechny 3 díly mám sama doma a četly se jedním dechem. Kniha je psaná velmi čtivým a napínavým způsobem a už dlouho jsem neměla v ruce knihu, která má 3 díly a všechny jsou tak skvělé. Navíc kniha zaujme docela široké publikum - muže i ženy, mladší, střední i starší generaci. Mohu jen doporučit!

Hunger Games - komplet 5

Vynikající

Petra Mazalová 2013-06-12 12. 6. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Nevěděla jsem, co od knihy čekat. Je velkolepá a strhující! :-)

Hunger Games - komplet 5

Super

Alena Dreiseitlová 2013-05-08 8. 5. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Knihu jsem přečetla za 5 dní, strašně se mi líbila. Knížku už jsem kdysi četla (měla jsem jí půjčenou od kamarádky), ale líbila se mi tak moc, že jsem ji chtěla mít doma. Určitě doporučuji.

Hunger Games - komplet

Katniss Everdeen 2012-06-25 25. 6. 2012

Velice mě mrzí, že tento výtisk nevyšel dříve, než jsme propadla šílenství a koupila si knihy jednotlivě. Komplet je v překrásném obalu. Stránky jsou krásně udělané (jejich okraje jsou začerněné) a přebal je plastický. Dějem se však samozřejmě od ostatních neliší, takže krom vzhledu si můžete užít fantastické počtení.Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.