Everyone in This Room Will Someday Be Dead

AUSTIN Emily

Info:
Atlantic Books, 2022 (1.) - brož., 272 str.
EAN:
9781838953751
ISBN:
978-18-389-5375-1

Hodnocení:

0 hodnocení Everyone in This Room Will Someday Be Dead 0

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Fans of Exciting Times and Convenience Store Woman will devour this funny and original literary debut about the unintentional consequences of anxiety and the relentless pressures of modern life, starring the most unforgettable literary creation since Eleanor Oliphant and Fleabag. Gilda cannot stop thinking about death. Desperate for relief from her anxious mind and alienated from her repressive family, she responds to a flyer for free therapy at a local church and finds herself abruptly hired to replace the deceased receptionist Grace. Its not the most obvious job - shes queer and an atheist for starters - and so in between trying to learn mass, hiding her new maybe-girlfriend and conducting an amateur investigation into Graces death, Gilda must avoid revealing the truth of her mortifying existence. A blend of warmth, deadpan humour, and pitch-perfect observations about the human condition, Everyone in This Room Will Someday Be Dead is a crackling exploration of what it takes to stay afloat in a world where your expiration - and the expiration of those you love - is the only certainty.

Everyone in This Room Will Someday Be Dead

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Koupit knihu

260 Kč Cena na prodejně 289 Kč,
ušetříte 29 Kč.


dostupnost neznámá
O termínu dodání vás budeme informovat.

Nejbližší prodejny

Chcete vědět jestli je kniha dostupná v prodejně ve Vašem okolí?

Dostupnost na prodejně

Kniha je dostupná

Vyberte prodejnu

Dostupnost na prodejnách

V seznamu si můžete vybrat vámi preferovanou prodejnu. Dostupnost na této prodejně se Vám bude následně zobrazovat i u dalších titulů.

Lze objednat

U těchto poboček se dodací lhůta může lišit.
  • Barvič a Novotný - Brno, Česká
  • Benešov
  • Beroun
  • Blatná
  • Brno FUTURUM
  • Brno Masarykova
  • Břeclav
  • Č. Budějovice, Kanovnická
  • Čelákovice
  • Česká Lípa
  • Děčín - Centrum Pivovar
  • Hr. Králové ČSA
  • Hr. Králové Dukelská tř.
  • Chrudim
  • Jablonec nad Nisou
  • Jeseník
  • Jičín
  • Jihlava
  • Jindřichův Hradec, Panská 110
  • Jindřichův Hradec, Panská 132
  • K. Vary OC Varyáda
  • Kladno Poděbradova
  • Klatovy
  • Krnov
  • Kroměříž
  • Litvínov
  • Ml. Boleslav OC Olympia
  • Náchod
  • Nymburk
  • Olomouc OC Olympia
  • Pardubice
  • Písek
  • Plzeň OC Olympia
  • Poděbrady
  • Praha 10 - Vršovice
  • Praha 7 - Stromovka
  • Praha Čs. Armády
  • Praha NC Fénix
  • Praha OC Krakov
  • Praha OC Lužiny
  • Praha Strašnice
  • Prostějov
  • Přerov
  • Rakovník
  • Rokycany
  • Sedlčany
  • Slaný
  • Soběslav
  • Strakonice
  • Svitavy
  • Tábor
  • Teplice OC Olympia
  • Trutnov
  • Vsetín OC Galerie
  • Vyškov
  • Zlín
  • Znojmo
  • Žatec
  • Žďár nad Sázavou

Tip

Kterýkoliv titul si můžete objednat i s vyzvednu­tím na Vaší prodejně. Ověřte si stav zboží na prodejně telefonicky, nebo mailem před Vaší návštěvou.

Další knihy z kategorie Beletrie (28002)

Recenze produktu Everyone in This Room Will Someday Be Dead

Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše.



Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.