50 výletů na rozhledny

DAVID Petr, SOUKUP Vladimír

Info:
Euromedia Group - Ikar, 2013 (1.) - váz., 216 str.
Ilustr. P. Urban
EAN:
9788024921464
ISBN:
978-80-249-2146-4
Edice:
Rodinné toulky

Hodnocení:

★ ★ ★ ★ 1 hodnocení 50 výletů na rozhledny 4

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Edice úspěšné dvojice autorů nás tentokrát zavede na nejkrásnější výhledová místa. Autoři vybírají padesát atraktivních destinací, kam stojí za to vypravit se i s dětmi: vydejte se po loupežnických stezkách na Vrátenskou horu, do srdce Blanského lesa na Kleť, do trpasličího království na Babylon nebo na stolovou horu Děčínský Sněžník. Každý výlet obsahuje podrobnosti o místních pozoruhodnostech, poutavý příběh, tipy pro volný čas, užitečné rady o otvíracích dobách i ubytování a praktickou mapku.

50 výletů na rozhledny

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Tento titul aktuálně
není v nabídce.

Další knihy z kategorie Česko (603)

Recenze produktu 50 výletů na rozhledny

Četli jste tuto knihu? Napište k ní vlastní recenzi!

Napsat recenzi
50 výletů na rozhledny 4

Rozhledny a rozhledy 50x jinak

Jan Bartoš 2013-05-31 31. 5. 2013 ★ ★ ★ ★

Z dílny osvědčených tvůrců Soukup&David vychází další tématický turistický průvodce - tentokrát po rozhlednách. V 50 výletech se podíváme na rozmanitá vyhlídková místa po celé naší vlasti. U každého výletu je tradičně popis místa s obrázkem a dále tip na výlet s mapou a popisem trasy včetně profilu a různých tipů na občerstvení, zaparkování apod.
Přestože se v poslední době s podobnými knihami takříkajíc "roztrhl pytel', patří průvodce tohoto autorského týmu k osvědčeným a spolehlivým a lze jej doporučit všem milovníkům krásných výhledů. Protože rozhleden a vyhlídkových míst je v naší republice mnohem více, lze očekávat další díl(y).Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.