The Sandman

KEPLER Lars

Info:
Harper Collins Publishers, 2018 - brož., 512 str.
EAN:
9780008241841
ISBN:
978-00-08-24184-1

Hodnocení:

0 hodnocení The Sandman 0

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

HELL STEAL YOU IN YOUR SLEEP. The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo. HES SWEDENS MOST PROLIFIC SERIAL KILLER. Jurek Walter is serving a life sentence. Kept in solitary confinement, he is still considered extremely dangerous by psychiatric staff. HELL LULL YOU INTO A SENSE OF CALM. Mikael knows him as \"the sandman\". Seven years ago, he was taken from his bed along with his sister. They are both presumed dead. HE HAS ONE TARGET LEFT. When Mikael is discovered on a railway line, close to death, the hunt begins for his sister. To get to the truth, Detective Inspector Joona Linna will need to get closer than ever to the man who stripped him of a family; the man who wants Linna dead.

The Sandman

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Koupit knihu

269 Kč Cena na prodejně 299 Kč,
ušetříte 30 Kč.


Expedujeme během 1 až 2 týdnů

Nejbližší prodejny

Chcete vědět jestli je kniha dostupná v prodejně ve Vašem okolí?

Dostupnost na prodejně

Kniha je dostupná

Vyberte prodejnu

Dostupnost na prodejnách

V seznamu si můžete vybrat vámi preferovanou prodejnu. Dostupnost na této prodejně se Vám bude následně zobrazovat i u dalších titulů.

  • Barvič a Novotný - Brno, Masarykova

Lze objednat

  • Barvič a Novotný - Brno, Česká
  • Benešov
  • Beroun
  • Blatná
  • Brno FUTURUM
  • Brno Masarykova
  • Břeclav
  • Č. Budějovice, Kanovnická
  • Čelákovice
  • Česká Lípa
  • Děčín - Centrum Pivovar
  • Hr. Králové ČSA
  • Hr. Králové Dukelská tř.
  • Chrudim
  • Jablonec nad Nisou
  • Jeseník
  • Jičín
  • Jihlava
  • Jindřichův Hradec, Panská 110
  • Jindřichův Hradec, Panská 132
  • K. Vary OC Varyáda
  • Karviná
  • Kladno Poděbradova
  • Kladno, Kladenka
  • Klatovy
  • Krnov
  • Kroměříž
  • Litvínov
  • Ml. Boleslav OC Olympia
  • Náchod
  • Nymburk
  • Olomouc OC Haná
  • Olomouc OC Olympia
  • Ostrava FUTURUM
  • Pardubice
  • Písek
  • Plzeň OC Olympia
  • Poděbrady
  • Praha 10 - Vršovice
  • Praha 7 - Stromovka
  • Praha Čs. Armády
  • Praha NC Fénix
  • Praha OC Krakov
  • Praha OC Lužiny
  • Praha Strašnice
  • Praha Vinohrady
  • Prostějov
  • Přerov
  • Příbram OC Skalka
  • Rakovník
  • Sedlčany
  • Slaný
  • Soběslav
  • Strakonice
  • Svitavy
  • Tábor
  • Teplice OC Olympia
  • Trutnov
  • Vrchlabí
  • Vsetín OC Galerie
  • Vyškov
  • Zlín
  • Znojmo
  • Žatec
  • Žďár nad Sázavou

Tip

Kterýkoliv titul si můžete objednat i s vyzvednu­tím na Vaší prodejně. Ověřte si stav zboží na prodejně telefonicky, nebo mailem před Vaší návštěvou.

Další knihy autora KEPLER Lars (28)

Další knihy z kategorie Angličtina (1956)

Recenze produktu The Sandman

Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše.



Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.