The Last Thing He Told Me

DAVE Laura

Info:
Profile Books, 2021 - brož., 400 str.
EAN:
9781788168595
ISBN:
978-17-88168-59-5

Hodnocení:

0 hodnocení The Last Thing He Told Me 0

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Before Owen Michaels disappears, he manages to smuggle a note to his new wife, Hannah: protect her. Hannah knows exactly who Owen needs her to protect - his teenage daughter, Bailey, who lost her mother tragically as a child. And who wants absolutely nothing to do with her new stepmother. As her desperate calls to Owen go unanswered, his boss is arrested for fraud and the police start questioning her, Hannah realises that her husband isnt who he said he was. And that Bailey might hold the key to discovering Owens true identity, and why he disappeared. Together they set out to discover the truth. But as they start putting together the pieces of Owens past, they soon realise that their lives will never be the same again... A beautiful and thrilling mystery, perfect for readers of Lianne Moriarty and Celeste Ng. Cancel all your plans before you start this one - CHRIS WHITAKER. I adored this beautifully written thriller - JO SPAIN. A massive page-turner, really gripping - LAURA MARSHALL. Exactly what you want from a thriller - C.J. SKUSE. It literally grabs hold of you and runs - EMMA CURTIS. Dizzying suspense and gorgeous prose - RILEY SAGER.

The Last Thing He Told Me

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Koupit knihu

269 Kč Cena na prodejně 299 Kč,
ušetříte 30 Kč.


dostupnost neznámá
O termínu dodání vás budeme informovat.

Nejbližší prodejny

Chcete vědět jestli je kniha dostupná v prodejně ve Vašem okolí?

Dostupnost na prodejně

Kniha je dostupná

Vyberte prodejnu

Dostupnost na prodejnách

V seznamu si můžete vybrat vámi preferovanou prodejnu. Dostupnost na této prodejně se Vám bude následně zobrazovat i u dalších titulů.

Lze objednat

U těchto poboček se dodací lhůta může lišit.
  • Barvič a Novotný - Brno, Česká
  • Barvič a Novotný - Brno, Masarykova
  • Benešov
  • Beroun
  • Blatná
  • Brno FUTURUM
  • Brno Masarykova
  • Břeclav
  • Č. Budějovice, Kanovnická
  • Čelákovice
  • Česká Lípa
  • Děčín - Centrum Pivovar
  • Hr. Králové ČSA
  • Hr. Králové Dukelská tř.
  • Chrudim
  • Jablonec nad Nisou
  • Jeseník
  • Jičín
  • Jihlava
  • Jindřichův Hradec, Panská 110
  • Jindřichův Hradec, Panská 132
  • K. Vary OC Varyáda
  • Kladno Poděbradova
  • Klatovy
  • Krnov
  • Kroměříž
  • Litvínov
  • Ml. Boleslav OC Olympia
  • Náchod
  • Nymburk
  • Olomouc OC Haná
  • Olomouc OC Olympia
  • Ostrava FUTURUM
  • Pardubice
  • Písek
  • Plzeň OC Olympia
  • Poděbrady
  • Praha 10 - Vršovice
  • Praha 7 - Stromovka
  • Praha Čs. Armády
  • Praha NC Fénix
  • Praha OC Krakov
  • Praha OC Lužiny
  • Praha Strašnice
  • Praha Vinohrady
  • Prostějov
  • Přerov
  • Příbram OC Skalka
  • Rakovník
  • Sedlčany
  • Slaný
  • Soběslav
  • Strakonice
  • Svitavy
  • Tábor
  • Teplice OC Olympia
  • Trutnov
  • Vsetín OC Galerie
  • Vyškov
  • Zlín
  • Znojmo
  • Žatec
  • Žďár nad Sázavou

Tip

Kterýkoliv titul si můžete objednat i s vyzvednu­tím na Vaší prodejně. Ověřte si stav zboží na prodejně telefonicky, nebo mailem před Vaší návštěvou.

Další knihy autora DAVE Laura

Další knihy z kategorie Beletrie (26689)

Recenze produktu The Last Thing He Told Me

Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše.



Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.