Stalker

KEPLER Lars

Info:
Harper Collins Publishers, 2017 - brož., 585 str.
EAN:
9780008220891
ISBN:
978-0-00-822089-1

Hodnocení:

0 hodnocení Stalker 0

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A film arrives at Stockholm’s National Crime Investigation Department showing a woman in her own home, plainly unaware she is being watched. The police don’t take it seriously … until she is found murdered. When the next video arrives, Detective Margot Silverman frantically attempts to identify the victim. But it’s already too late. Because at the time the video was sent, the killer was already inside their house... Soon Stockholm is in the grip of terror. Who will the Stalker target next?

Stalker

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Koupit knihu

224 Kč Cena na prodejně 249 Kč,
ušetříte 25 Kč.


Expedujeme během 1 až 2 týdnů

Nejbližší prodejny

Chcete vědět jestli je kniha dostupná v prodejně ve Vašem okolí?

Dostupnost na prodejně

Kniha je dostupná

Vyberte prodejnu

Dostupnost na prodejnách

V seznamu si můžete vybrat vámi preferovanou prodejnu. Dostupnost na této prodejně se Vám bude následně zobrazovat i u dalších titulů.

  • Krnov

Lze objednat

  • Barvič a Novotný - Brno, Česká
  • Barvič a Novotný - Brno, Masarykova
  • Benešov
  • Beroun
  • Blatná
  • Brno FUTURUM
  • Brno Masarykova
  • Břeclav
  • Č. Budějovice, Kanovnická
  • Čelákovice
  • Česká Lípa
  • Děčín - Centrum Pivovar
  • Hr. Králové ČSA
  • Hr. Králové Dukelská tř.
  • Chrudim
  • Jablonec nad Nisou
  • Jeseník
  • Jičín
  • Jihlava
  • Jindřichův Hradec, Panská 110
  • Jindřichův Hradec, Panská 132
  • K. Vary OC Varyáda
  • Karviná
  • Kladno Poděbradova
  • Kladno, Kladenka
  • Klatovy
  • Kroměříž
  • Litvínov
  • Ml. Boleslav OC Olympia
  • Náchod
  • Nymburk
  • Olomouc OC Haná
  • Olomouc OC Olympia
  • Ostrava FUTURUM
  • Pardubice
  • Písek
  • Plzeň OC Olympia
  • Poděbrady
  • Praha 10 - Vršovice
  • Praha 7 - Stromovka
  • Praha Čs. Armády
  • Praha NC Fénix
  • Praha OC Krakov
  • Praha OC Lužiny
  • Praha Strašnice
  • Praha Vinohrady
  • Prostějov
  • Přerov
  • Příbram OC Skalka
  • Rakovník
  • Sedlčany
  • Slaný
  • Soběslav
  • Strakonice
  • Svitavy
  • Tábor
  • Teplice OC Olympia
  • Trutnov
  • Vrchlabí
  • Vsetín OC Galerie
  • Vyškov
  • Zlín
  • Znojmo
  • Žatec
  • Žďár nad Sázavou

Tip

Kterýkoliv titul si můžete objednat i s vyzvednu­tím na Vaší prodejně. Ověřte si stav zboží na prodejně telefonicky, nebo mailem před Vaší návštěvou.

Další knihy autora KEPLER Lars (28)

Další knihy z kategorie Angličtina (1956)

Recenze produktu Stalker

Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše.



Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.