Hravé úkoly s povídáním pro předškoláky

NOVOTNÁ Ivana

Info:
Edika, 2016 (1.) - brož., 64 str.
Ilustr. J. Quis
EAN:
ISBN:
978-80-266-0886-8

Hodnocení:

0 hodnocení O škole 0

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena. Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou: pozornost, paměť, samostatné myšlení, vyjadřovací schopnosti, jemná motorika, početní představy. Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší.

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Tento titul aktuálně
není v nabídce.

Další knihy autora NOVOTNÁ Ivana (15)

Další knihy z kategorie Pro děti a mládež (16614)

Recenze produktu O škole

Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše.

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.