Kuchařka ze Svatojánu

FRANCOVÁ Eva

Info:
Motto, 2014 (1.) - váz., 356 str.
Ilustr. a fot. E. Francová
EAN:
9788026702054
ISBN:
978-80-267-0205-4

Hodnocení:

★ ★ ★ ★ ★ 4 hodnocení Kuchařka ze Svatojánu 5

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Být ženou, vládkyní krbu, vyžaduje víc než jen vařit. Být ženou znamená dávat a udržovat život v mnoha podobách. Zahřívat svou rodinu ohněm v kamnech i bezpodmínečnou láskou. Být opěrným sloupem, laskavou jistotou, která trvá bez ohledu na zmatek tam venku. Zdaleka nejde jen o jídlo, ale i k němu je třeba přistupovat vědomě. Dobře uvařit neznamená jen se chutně najíst, „dobře“ by mělo být nejen na jazyku, ale v celém těle, v mysli, na Zemi. Být ženou a pravou vládkyní krbu znamená dělat svět lepším místem pro všechny. Eva Francová je výtvarnicí na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojánském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen originálním přístupem k vaření a novými, vždy vyzkoušenými a ověřenými recepty, ale i neuvěřitelným klidem a pohodou, které čtenářům předává prostřednictvím svého blogu.

Kuchařka ze Svatojánu

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Tento titul aktuálně
není v nabídce.

Další knihy z kategorie Kuchařky, nápoje (495)

Recenze produktu Kuchařka ze Svatojánu

Četli jste tuto knihu? Napište k ní vlastní recenzi!

Napsat recenzi
Kuchařka ze Svatojánu 5

Zdravě a hlavně chutně...

Dana Eliášová 2015-04-15 15. 4. 2015 ★ ★ ★ ★ ★

Jsem vášnivý milovník zdravého a dobrého jídla. Paní Francovou znám z televize. Objednání kuchařky bylo jen třešničkou na dortu, abych měla její recepty v klasické podobě a nejen na webu. Knížka je moc pěkná a plná vynikajících netradičních jídel.. Vřele doporučuji ostatním...

Kuchařka ze Svatojánu 5

Kuchařka ze Svatojánu

Renata Přerovská 2015-03-10 10. 3. 2015 ★ ★ ★ ★ ★

Tak tahle kuchařka, to je počteníčko. Je nejenom plná skvělých receptů a rad, ale i obrázků a příběhů. Je inspirativní jako její autorka a velmi nápadité recepty z dostupných surovin svádí k okamžitému vyzkoušení. A jako velký bonus pro mne dva recepty, které chci už dávno vyzkoušet, kvásek a přepuštěné máslo. Prostě paráda.

Kuchařka ze Svatojánu 5

Velmi pěkná kuchařka

Šárka 2014-10-16 16. 10. 2014 ★ ★ ★ ★ ★

Kniha je velmi povedená, obsahuje spoustu starých receptů, na které si matně vzpomínám od své babičky a je příjemnou inspirací ke zpracování všech druhů zeleniny i krásným návratem ke kořenům. Nejsem vegetarián, ale tato kniha je pro mě přínosem.

Kuchařka ze Svatojánu

Relax

Jana Fejfarová 2014-09-15 15. 9. 2014

Přehledné zdravé vaření a nejen vaření, i krásné povídání mezi recepty. Jestli může být kuchařka relax, tak tahle jím je!Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.