Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

JAMES E. L.

Info:
Nakladatelství XYZ, 2012 (1.) - váz., 608 str.
Z angl. přel. Z. Lišková
EAN:
9788073887056
ISBN:
978-80-7388-705-6

Hodnocení:

★ ★ ★ 90 hodnocení Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 3.4

Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte

Padesát odstínů šedé (Fifty Shades of Grey) je první díl erotické trilogie, kterou napsala E. L. James a zaujala tak čtenáře po celém světě. Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé) Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce.
Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit. Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji...ale za svých vlastních podmínek. Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy. Víc si můžete přečíst v mistrně napsaném erotickém románu Padesát odstínů šedi.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání.

Doporučit knihu

Tento titul aktuálně
není v nabídce.

Další knihy autora JAMES E. L. (8)

Další knihy z kategorie Beletrie (27997)

Recenze produktu Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

Četli jste tuto knihu? Napište k ní vlastní recenzi!

Napsat recenzi
Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

Odpočinkové čtení

Kateřina Váchová 2014-03-05 5. 3. 2014 ★ ★ ★ ★ ★

Kniha se čte sama, je to odpočinková nenáročná četba. Je plná popisů pocitů hlavní hrdinky a psaná v "já" formě - hrdinka vypráví sama o sobě. Nedá se od ní odtrhnout a po přečtení prvního dílu nutí zvědavost číst i další. Vřele doporučuji!

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

Naprostý brak

Martin Bogusch 2014-01-02 2. 1. 2014

Utahaný, nudný, zbytečný brak. Nechápu popularitu této knihy.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

Dobréé

Helča Rösslerová 2013-12-08 8. 12. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Tyto 3 knihy je fakt pěkné čtivo. Nejvíce se mi asi libí vztah mezi hlavní rolí a Christianem Greyem jak se pořad hašteří mezi sebou a nejlepší je když se hádají :D už jsem u 3.dílu a netěším se až tu knihu budu muset zavřít , ale bohužel už vím co jí řekne na konci (kámoška která si omylem přečetla konec) a z té poslední věty jsem čekala něco víc nebo možná úplně jiné zakončení, ale myslím že knihu to nekazí ,ale konec byl očividný ... nevím co budu číst až to skončí možná začnu číst Hunger Games , PercI Jackson

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

jedinečná kniha

Klára V. 2013-06-11 11. 6. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Tato kniha mě naprosto pohltila, četla jsem jí každý večer po práci,. Je napsaná stylem,který se čte sám.. Nyní jsem zaútočila na 2díl! Těším se na 3!

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

zajímavé čtení

Eva Vrbová 2013-05-23 23. 5. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Velmi zajímavě napsaná kniha, která je dobře čtivá. Přestože má přes 600 stránek, dokázala jsem ji přečíst během dvou dnů ( mám dvě malé děti).Nejde se od ní odtrhnout. Na konci každé kapitoly jsem si říkala"ještě jednu a pak půjdu spát", ale nikdy se mi to nepovedlo. Doporučuji každému- nad 15 let - si ji přečíst. Chvílema se i člověk červená.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

Anastasia Steelová + Christian Grey

2013-04-20 20. 4. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia Steelová se vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, který je velmi pohledný, tajemný a sexy. Nevinná a naivní Anastasia jím začíná být úplně posedlá a i Christian po ní touží, ovšem za velmi zvláštních a specifických podmínek. Na knihu existují jen dva protipólní názory. Někteří jsou z příběhu nadšeni, jejich sexuální život se o 100% zlepšil, ostatní knihu považují za absolutní brak. Nikoho ovšem tento poutavý a napínavý vývoj postav nenechá chladným.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

doporučuji všem

Katka Tesková 2013-04-11 11. 4. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

moc hezky napsaná kniha,jen stěží se dá odtrhnout

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

Krásné čtení

Alena Šťavová 2013-03-11 11. 3. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Nedá se odolat, čtení jde samo.
KNiha je plná erotiky, romantiky, napětí...
Příběh, který začíná být zajímavý a tajemný.
Knihu můžu jen doporučit...
Už se těším na druhý a třetí díl..
:)

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

Lenka F 2013-01-26 26. 1. 2013

S touto knihou jsem se seznamila na základě doporučení, nebo spíše varování, že je to děsej hit a každá žena to chce. Já jsem si chtěla udělat vlastní názor a začala jsem číst. A to jsem neměla dělat. Většinu času jsem věnovala jen čtení a opravdu nevím, jak to spisovatelka mohla takto napsat, aby to bylo, tak čtivé. Přesně, jak někdo napsal, pár knih jsem přečetla, lae opravdu jen pár. a teď vím, že si tuhle přečtu ještě jednou. Pokud by tohle dílo chtěl hodnotit z kritického hlediska - tak forma je tak laciný dívčí deník s prvky erotiky. Děj no jestli tam vůbec je, je opravdu jen naznačen. Zkrátka nic se tam neděje, pouze Anu, hlavní představitelku, Christian někde přehne. Můj názor jsem si vytvořila, je to fakt čtivá kniha, kterou miluju, stejně jako Christiana.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

Věra Žárová 2013-01-22 22. 1. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Luxusní kniha. Čtivá, barvitě popsaná, zajímavé téma, které není okoukané, i když se jedná o erotický román. Přečetla jsem jej jedním dechem za 1,5dne a už se nemůžu dočkat, až vyjde 2.a 3.díl...

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

super

Jana Polášková 2013-01-08 8. 1. 2013

Přiznávám, nikdy jsem nebyla velký čtenář. Za život jsem přečetla knih, že by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky... Tuto knihu jsem koupila jako vánoční dárek na doporučení, ze zvědavosti jsem nahlédla a kniha mě doslova vtáhla. Dvě noci jsem nespala, přečetla jsem ji na dva dechy a už mám objednaný druhý díl.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 5

Renáta Nentvichová Novotná 2013-01-02 2. 1. 2013 ★ ★ ★ ★ ★

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi

2012-12-23 23. 12. 2012

Knihu jsem přečetla za 2 dny a to jsem jí musela číst potajnu i v práci. Už se těším na konec ledna, kdy si koupím 2. díl.

Fifty Shades of Grey. Padesát odstínů šedi 4

Padesát odstínů

2012-11-22 22. 11. 2012 ★ ★ ★ ★

Nejsem příznivkyně ženských románů, takže mě dárek v podobě této knihy dost překvapil. Sama bych si ji nikdy nekoupila, ale když už byla doma, začala jsem číst. A musím říct, že se mi nakonec fakt líbila. Ten tisíckrát ohraný příběh tady dostává díky jistým temným zálibám hlavního hrdiny šťávu, která ostatním love story chybí. Má to spád, kapitoly mají vždycky tak otevřený konec, že prostě musíte číst dál, abyste věděli, jak to bude pokračovat. Nepochybuju, že tuhle knížku by literární kritici snadno rozcupovali, ale mně osobně to vůbec nevadilo a přečetla jsem ji skoro jedním dechem.Přihlášení

Zapomněli jste?

Neplatná kombinace jména a hesla.